Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Про нас


Мовна школа Ола - це школа вивчення іноземних мов, яка розміщується в Кам'янець-Подільському та Хмельницькому.

Ми викладаємо такі мови як англійська, іспанська, польська, німецька, французька турецька, арабська, японська, китайська, латина (для українців), російська і українська мова (для іноземців).

На заняття ми намагаємося максимально залучати носіїв мови.
Так, до прикладу, вивчаючи англійську мову з українським викладачем, Ви маєте змогу один раз в місяць, а за бажанням та нашою можливістю і частіше, мати заняття з носіями мови: американцями, британцями, канадцями. 

Така практика допомагає:
- подолати мовний бар'єр на етапі вивчення мови;
- познайомитись з різними вимовами та діалектами мови, що вивчається;
- розширити кругозір не виїжджаючи за межі України.

Також щосуботи в нашій школі працює, безкоштовний для наших студентів, ОЛА-клуб: розмовні заняття для дорослих та діток, де Ви можете переглядати та обговорювати цікаві серіали іноземною мовою та просто спілкуватись на різноманітні теми з іноземцями.

Вартість навчання залежить від тривалості заняття (50 хв чи 1 год 20 хв) та від кількості учнів (індивідуальні заняття чи групові: 2, 3, 4 чи 5-7 студентів в групі).

Ми пропонуємо безкоштовне перше пробне заняття в групі, що дасть Вам можливість оцінити рівень викладання.
А для того, щоб зробити ваше навчання максимально комфортним і правильно визначити Ваш рівень володіння іноземною мовою, перш ніж почати заняття Ви повині пройти тест на рівень знань, який складається з двох етапів: тест на сайті школи та послідуюче спілкування іноземною мовою з викладачем-методистом.

В мовній школі ОЛА також працює відділ міжнародних програм, де ми допомагаємо підбирати навчальні заклади за кордоном для продовження вивчення мови чи здобуття освіти міжнародного рівня. Телефон відділу 0965661166.

Приєднуйтесь до вивчення мов з ОЛА!