Про школу

Мовна школа ОЛА – це освітній простір з вивчення іноземних мов у Хмельницькому та Кам'янці-Подільському

Ми викладаємо такі мови як: англійська, іспанська, польська, чеська, німецька, французька, арабська, японська, китайська, латина, а також українська мова (для іноземців).

Ми переконані, що знання мови – це насамперед вміння спілкуватися, тому наші уроки відбуваються за комунікативною методикою. Періодично ми організовуємо розмовні класи з носіями мови.

Така практика допомагає:

  • подолати мовний бар'єр;
  • ознайомитися з різними вимовами та діалектами;
  • розширити світогляд.

Щосуботи в нашій школі працює ОЛА-клуб: розмовні заняття для дорослих, де ви можете переглядати та обговорювати цікаві серіали іноземною мовою та просто спілкуватись на різноманітні теми з іноземцями.

Учні* мають можливість безкоштовно відвідувати заходи ОЛА-клубу з мови, яку вивчають у школі ОЛА. Для осіб, які не є учнями школи, участь у заходах ОЛА-клубу становить 180 грн/субота (80 грн для осіб, які вивчають в ОЛА іншу мову).

*Учнем школи вважається учень школи ОЛА, який відвідує заняття з обраної мови не менше двох разів на тиждень у групі або індивідуально. 

Вартість навчання залежить від тривалості заняття (50 чи 80 хвилин) та від кількості учнів (індивідуальні заняття чи групові).

Ми пропонуємо одне безкоштовне заняття у групі від п'яти осіб, що дасть вам можливість оцінити рівень викладання.

Щоб підібрати групу відповідного рівня, необхідно пройти 2 кроки:
1) онлайн-тест на нашому сайті;
2) усний тест.

У мовній школі ОЛА також працює відділ міжнародних програм, де ми допомагаємо підбирати навчальні заклади за кордоном для продовження вивчення мови чи здобуття освіти міжнародного рівня. 

Приєднуйтесь до вивчення мов з ОЛА!


Наші школи

Мовна школа ОЛА — це сучасний підхід до вивчення іноземних мов, де мова опановується комплексно: на уроці, у кафе за філіжанкою кави або на перегляді серіалу мовою оригіналу, а потім — за кордоном!
Мовна школа ОЛА — це :
- 14 зручних аудиторій для занять у групі та індивідуально, де уроки проводять кваліфіковані та віддані своїй справі українські викладачі та гості школи-носії мови з-за кордону;

- відділ міжнародних програм для тих, кого цікавить навчання за кордоном: від мовних курсів до вищих навчальних закладів;

- Ola Healthy Cafe  для тих, кого цікавить здорове харчування в поєднанні з іноземною культурою. У меню страви різних країн світу, гарячі напої та різноманітні фреші;

- ОЛА-клуб — суботні заходи: перегляди серіалів і розмовні заняття з носіями мови. І все це — англійською, іспанською, польською... мовою, яку ви вивчаєте.

Мовна школа в Кам'янці-Подільському - це освітній простір з вивчення англійської, німецької, польської і чеської мов. Працюємо за комунікативною методикою. Спілкування розпочинається з першого ж уроку! Крім того, ми організовуємо зустрічі з носіями мови для подолання мовного бар'єру та поліпшення мовних навичок.