Французька мова

Французька — це офіційна мова Франції, франкомовного населення Бельгії, Швейцарії та Канади. Також французькою мовою користується населення багатьох держав Африки, Карибського басейну (Гаїті тощо), Французької Гвіани, зокрема і як офіційною мовою. Загалом французька є офіційною у 29 країнах. Це також одна з шести офіційних мов ООН.

Вартість курсу

Розмір плати залежить від кількості осіб в групі та тривалості заняття (50 або 80 хвилин)
Як почати навчання
step-1
Онлайн-запис
Заповніть анкету і пройдіть тест онлайн. Він допоможе оцінити рівень знань і підібрати відповідну групу
step-1
Підтвердження запису
Аналізуємо результат тесту, телефонуємо вам, підбираємо відповідну групу
step-1
Початок навчання
Після затвердження групи і оплати курсу приходьте на свій перший урок!

Відгуки студентів

„Особливим здивуванням для мене було прохання доньки після вивчення протягом навчального року німецької мови записатись на інтенсивний літній курс вивчення англійської мови тричі на тиждень! Замість того, щоб спокійно відпочити перед новим навчальним роком. З точки зору батьків Мовна школа «Ола» є територією, де збуваються батьківські мрії, адже бажання навчатись та мовно вдосконалювати себе у дітей виникає автоматично.“
Ігор Несторишин

Ігор Несторишин

- батько восьмирічної Каті

Пройшла курс початківців в мовній школі "Ола" Дуже задоволена.Гарна подача завдань.Аудіо доступне для уха початківця ,практика з англомовною людиною значно впорядкували знання!!! Раніше вивчала анг.мов. самостійно, без системи ,й результат був невеликий бо все змішалось в кашу .З мовною школою я впорядкувала знання. Хочу вивчати далі.Рекомендую.Дякую Валентина за Вашу компетентність ,терпіння і розуміння проблеми початківців.Успіхів школі!!!
Людмила Павленко

Людмила Павленко