Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Мовні курси за кордоном


Мовні курси за кордоном – це чудова можливість поєднати відпочинок та навчання. Ви зануритеся в мовне середовище, спілкуватиметесь з носіями мови країни до якої приїхати, що допоможе вам подолати мовний бар’єр та навчитися легко висловлювати свої думки.

Курси розраховані для будь-якого рівня володіння іноземною мовою: від елементарного та початкового - до високого та професійного. Заняття відбуваються у невеликих групах 7-15 осіб, що дає змогу активно працювати усім. Зарахування на курс проводиться весь рік та не має обмежень по тривалості (від 1 тижня до 1 року). Після закінчення курсу — сертифікат  про проходження та здобутий вами рівень. Окрім занять у класах у Вас буде і час для відпочинку, подорожей по країні, екскурсій та безлічі інших можливостей ознайомлення з країною.  

Основні типи програм вивчення мови за кордоном:

• Загальний або стандартний курс підходить тим, хто хоче оволодіти розмовною мовою і розширити словниковий запас. На такій програмі вивчення мови за кордоном може відбуватися в стандартних групах по 10-15 чоловік, або ж в міні групах по 5-6 чоловік, розраховане на 15-20 годин на тиждень.

• Інтенсивний курс розроблений для тих, у кого мало вільного часу і відрізняється від попереднього курсу лише інтенсивністю занять - 20-30 годин на тиждень.

• Індивідуальні заняття потрібні для того щоб виявити і ліквідувати прогалини в знаннях.

Вивчення мови за кордоном в сім'ї викладача дає можливість відчути себе частиною іноземної сім'ї, їх традицій і дійсно зрозуміти, як живуть в цій країні. Вивчення мови за кордоном таким способом є дуже ефективним.

Підготовка до мовних тестувань та іспитів перед прийомом на роботу в іноземну компанію, або вступом до ВНЗ, розрахована мінімум на місяць і не дасть розслабитися.

• Іноземна мова плюс - це мовні курси за кордоном за стандартною програмою, суміщені з самими різними заняттями, наприклад, дайвінгом, танцями, кулінарією, виноробством, верховою їздою, грою в гольф або теніс. Вивчення мови за кордоном за такою програмою - це відмінний активний і пізнавальний відпочинок.

• Професійні мовні курси за кордоном допоможуть вийти на міжнародний рівень фахівцям сфери медицини, журналістики, юриспруденції, реклами та інших напрямків. У вас буде можливість відвідати тематичні майстер класи та семінари. Після такого навчання, не доведеться довго чекати підвищення.

• Сімейні програми пропонують вивчення мови за кордоном для всієї родини. Не знаєте, куди поїхати у відпустку з дітьми? Програми такого типу - це унікальна можливість поїхати відпочити за кордон з дітьми і заодно вивчити іноземну мову. Крім навчання, вас очікує скільки завгодно розваг, цікавих екскурсій та інших заходів, так що нудьгувати не доведеться.

Англійська

Межі знання мови є межами знання світу. Розширюйте свої межі, вивчайте найпоширенішу мову світу в Англії, Канаді, США, Ірландії та на Мальті — це надзвичайний відпочинок із користю для вас.

Німецька

Німецька мова вважається мовою науки, поезії та музики. Вивчайте німецьку мову, подорожуючи замками Баварії, прогулюючись старовинними вуличками Берліна і Дрездена, та куштуючи вишукані національні страви і найкраще у світі пиво.

Іспанська

Знання однієї мови дозволяє вам увійти до коридору життя, двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі. Відкрийте світ із іспанською мовою, яка займає друге місце у світі за кількістю носіїв — щонайменше 3 млн з них живуть у кожній із 44 країн світу.

Італійська

Італія - ​​одна з найдинамічніших країн Європи. Місцеві жителі одягаються за останньою модою, їх мова дзвінка і мелодійна, пам'ятники величні, а кухарі перетворюють найпростіші інгредієнти в божественні страви.

Польська

Польська мова вважається однією з найважчих. Вивчити її швидко та якісно вам допоможуть наші викладачі, а також повне занурення у мовне середовище. Ви здобудете не лише гарні знання та багато нових друзів, а й сертифікат про навчання.