Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Дитячі літні табори


Канікули – це пора, яку діти чекають з нетерпінням.

Батьки просто зобов’язані спланувати їх якнайкраще та з користю для дитини. Мовна школа ОЛА пропонує літні та зимові мовні табори для дітей та молоді з 10 до 17 років. До ваших послуг найкращі школи Британії, Німеччини, Франції, Іспанії, Польщі та Мальти.

Дитячі мовні табори – це можливість вивчення іноземної мови в поєднанні із ненав'язливим пізнавальним та навчальним процесом. Розваги та екскурсії, різноманітні гуртки та табори, спортивні, танцювальні, художні, театральні та наукові секції. Все це та безліч нових друзів з усіх куточків світу чекають на вашу дитину. Приймаючи школярів, школа заздалегідь проходить перевірку вимог безпеки, надійності та педагогічної підготовки для роботи з дітьми. Ваша дитина буде проводити час комфортно, цікаво, пізнавально, безпечно та завжди під наглядом. 

Повернувшись із подорожі, дитина привезе не лише море позитивних емоцій але і додаткові знання.

*Групи супроводжує викладач мовної школи ОЛА.

Англія

Літній дитячий табір в Англії – це найкращий подарунок для вашої дитини. Це відпочинок з користю, адже зранку у дітей уроки мов, а після полудня екскурсії, вечірки, конкурси, відпочинок, багато веселощів та нових іноземних друзів.

Мальта

Найяскравіші канікули, насичена програма відпочинку, цікаві екскурсії, вражаючі тури, круїзні прогулянки, вечірки на кораблі, смачні барбекю та курси англійської із професійними викладачами – все це та багато іншого чекає вас на Мальті!

Польща

У Вас є можливість провести незабутні канікули у мальовничому містечку Мишлєніци під Краковом. На вас чекає безліч спортивно-розважальних заходів, смачні страви, гірське повітря, дружня атмосфера, цікаві екскурсії та мовні курси.

Ірландія

Дитячий мовний табір в країні, яка відома в світі також як Смарагдовий Острів - надзвичайно зелена та блакитна з безліччю старовинних замків, фортець та цікавих пам'яток. Це будуть ваші найзахопливіші канікули.

Іспанія

Крім вивчення іспанської, вас очікує чудова культурна програма з екскурсіями, цікавими заходами, іграми та конкурсами. Сонячна погода, гарний настрій та багато нових іноземних друзів гарантовано!

Батьки + діти

Програма «Батьки та діти» дає вам можливість відпочити разом із вашою дитиною вивчаючи іноземну мову у різних вікових групах, але проживаючи разом.