Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Школа ОЛА в Хмельницькому


Мовна школа ОЛА в місті Хмельницькому гостинно запрошує вас приєднатися до захопливої подорожі іноземними культурами.

Знання іноземної мови — це можливість зазирнути в інший світ.
Ми пропонуємо вивчення англійської, іспанської, німецької, польської, японської, китайської, турецької та арабської мов для українців та російської і української мов для іноземців.
Курси швидкого вивчення іноземної мови в поєднанні з корисною та цікавою інформацією про культуру іноземних країн.

Чому варто вивчати мову в школі ОЛА?

1. Прийнятні ціни на мовні курси в місті Хмельницькому!

За 496 грн на місяць ви отримуєте 8 занять загального курсу англійської мови (тривалісь заняття 50 хв, в групі 8-10 осіб) та 4 факультативних розмовних заняття з носієм мови + 4 перегляди серіалу Друзі з поясненням лексики та обговоренням серіалу після перегляду. Тому, за 496 грн за місяць - 8 безкоштовних факультативних занять плюс 8 занять з обраного курсу.


2. Маленькі групи!

За 496 грн в місяць в групі вивчення англійської мови загального курсу з вами навчаються ще 7-9 осіб.
За 560 грн в місяць з вами навчаються ще 4-6 осіб. Також є можливість вивчення мови вчотирьох, втрьох, вдвох та індивідуально. Вартість залежить від кількості учнів в групі та тривалості заняття.

3. Постійне спілкування з носіями мови.

Вивчення іноземної мови з носіями мови (іноземцями) дає високі результати. Тому на уроки ми завжди запрошуємо американців та інших носіїв англійської. Крім, того учнів школи, які вивчають англійську, є можливість відвідувати безкоштовні суботні розмовні заходи, які проводять носії мови. Для тих, хто не є учнем мовної школи ОЛА, вартість суботніх заходів складає 80 грн за 1 суботу. (Учнем школи вважається учень, що відвідує заняття в школі ОЛА не менше, ніж 2 рази на тиждень). Для учнів, які вивчають в мовній школі ОЛА мову іншу, ніж англійська, вартість суботніх заходів становить 20 грн/субота.

4. Продовження навчання за кордоном.

Щороку у нас проводяться групові поїздки на навчання за кордон (до Великої Британії, Іспанії, Франції ) для закріплення теоретичного матеріалу, опанованого під час навчального періоду в мовній школі ОЛА. Оформлення документів коштує 970 грн. Курс навчання за кордоном залежить від побажань групи та зазвичай коливається від 2-х до 4-х тижнів. Студентів супроводжує викладач зі школи. Індивідуальні поїздки без супроводу викладача зі школи можуть тривати від 1 до 11 місяців. Така практика вже показала високі результати і довела, що безпосереднє живе спілкування з носіями мови допомагає швидко і ефективно вивчити іноземну мову, а також завести нових друзів :)


5. Різноманітні програми вивчення мов.

Залежно від мети опанування мови ви можете обрати:
- загальний курс
- інтенсивний курс (3 місяці та 6 місяців)
- ділова мова (бізнес-англійська: менеджмент, маркетинг, ІТ-сфера)

- підготовка до здачі екзамену TOEFL, IELTS з англійської мови (DELE з іспанської) 
- підготовка до ЗНО
- іспанська література (викладання іспанською мовою)

6. Ви вивчаєте не лише мову, а й культуру, менталітет її народу.
Навчаючись у нас, ви не просто вивчаєте нові слова та граматику, ви розширюєте власний світогляд, поринаючи у традиції та культуру народу. Під час курсу ви дізнаєтеся неймовірну кількість нових цікавих фактів про країну, мову якої вивчаєте, ділитиметеся враженнями та пізнаватимете все більше і більше.
Ви, як Колумб, відкриєте для себе Новий світ на заняттях з іспанської мови. На курсі вивчення японської ви будете робити оригамі, а на Різдвяні свята запаковуватимете подарунки хустинками, як це роблять японці — неймовірно гарно!

Приємна атмосфера та люб'язні кваліфіковані викладачі чекають на вас.

Телефонуйте, щоб дізнатися більше:

Адміністратор Тетяна: (0382)70-78-76 або (096)970-78-76 (з 12:00 до 20:00)
Методист з англійської мови Аліна: (068)36-00-108 (з 9:00 до 18:00)
Менеджер з міжнародних програм Аліна: (096)5-66-11-66 (з 9:00 до 17:00)

Мовна школа ОЛА в місті Хмельницькому