Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Школа ОЛА в Кам'янці-Подільському


Мовна школа ОЛА в місті Кам'янці-Подільському гостинно запрошує вас на курси вивчення іноземних мов.

Ми пропонуємо вивчення англійської, іспанської, німецької, польської мов для кам'янчан, а також російської та української мов для іноземців. 

Наша методика

Викладання англійської та іспанської мов ведеться за спеціально розробленою викладачами школи ОЛА комунікативною методикою. Починаючи вивчати мову з нуля, вже наприкінці першого заняття ви спілкуєтесь іноземною мовою з викладачем та своїми одногрупниками. З кожним заняттям ви збагачуєте свій словниковий запас, вивчаючи потрібну широковживану лексику, яка нанизується на доступно-пояснений каркас граматики. Кожна тема містить розділи граматики, лексики, аудіо та спілкування.

Кількість учнів в групі

В групі з вами може навчатися від двох до шести учнів. Ми практикуємо викладання мови в невеликих групах, щоб кожен студент міг висловити свою думку і практикувати мовлення, що, на наш погляд, є найголовнішим.

Чи можливо продовжити навчання за кордоном?

Щороку школа ОЛА організовує поїздки за кордон на навчання в супроводі викладача зі школи. Ми співпрацюємо з низкою шкіл в Англії, Іспанії, Німеччині, Франції, США, Японії, Китаї та Тучеччині. Тому, вивчаючи будь-яку мову в школі ОЛА, ви можете поїхати в країну її походження та закріпити свої знання на практиці. Окрім навчання, ви подорожуєте та відпочиваєте. Наприклад, за 688 євро ви отримуєте 2 тижні навчання (4 години кожного дня з понеділка до п'ятниці) та проживання у Барселоні. Двотижнева поїздка до Англії коштує від 865 £ за 2 тижні та, окрім навчання і проживання в англомовній сім'ї, включає харчування. Окрім мовних курсів за кордоном ми надаємо консультації щодо здобуття вищої освіти. Ми допоможемо вам вступити до найпрестижніших університетів світу. За докладною інформацією звертайтеся до менеджера з міжнародних програм за телефоном (096)5-66-11-66.

Чи є можливість спілкування з носіями мови?

Вивчаючи іноземну мову в школі ОЛА, ви маєте можливість живого спілкування з носіями цієї мови. Ми постійно запрошуємо іноземців та викладачів з-за кордону, які проводять розмовні заняття. Учні школи ОЛА в Кам'янці-Подільському можуть безкоштовно відвідувати заходи, які проводить КЛУБ ОЛА в місті Хмельницькому, а це - розмовні заняття з носіями мови, перегляд та обговорення серіалів мовою оригіналу з поясненням лексики. Розмовні заняття з англійської мови проводяться щосуботи о 13:00 за адресою: м. Хмельницький, провулок Пекарський 6, Мовна школа ОЛА. Розмовний клуб ОЛА у місті Кам'янці-Подільському засідає неділями.

Приємна атмосфера та люб'язні кваліфіковані викладачі чекають на вас.

Завітайте до нас за адресою: місто Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів 25, БЦ "Нова будова", офіс 303.
Наші телефони: (03849)56-800 або (067)616-00-99.