Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Іспанія


Мовні курси в Іспанії - унікальна можливість підтягнути іспанську мову, вивчаючи культуру, кухню та традиції Іспанії. Дитячі мовні табори в Іспанії добре збалансовані – велику роль відводиться вивчанню мови у різних її аспектах, в цікавих для дітей ігрових формах, які не дозволять занудьгувати. Але в Іспанії ви зможете не лише вивчити мову, але й чудово відпочити.

Мадрид, столиця з древньою історією - це серце іспанської культури. Барселона - більш богемне місто, з незвичайною архітектурою, пляжами. Якщо ви віддаєте перевагу курортній атмосфері, вам сподобається Малага - симпатичне місто з великою кількістю морепродуктів і сонцем цілий рік. І нарешті, Аліканте – один із найкращих курортних міст світу, із білосніжним піском та блакитною водою. Де б ви не проходили мовні програми в Іспанії, ви будете вражені енергією й теплотою місцевих жителів.

Проживання в сім’ях із повноцінним харчуванням, дозволить вам цілодобового бути у мовному середовищі, спілкуватися з іноземцями, та куштувати справжні італійські страви.