Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Ірландія


Краса Ірландії та її природа славляться по всьому світу: стародавні замки на зелених пагорбах, прибережні села і котеджі з солом'яною стріхою, колоритні та гостинні міста. Подаруйте своїй дитині відпочинок у дитячому мовному таборі та  в тому, що саме доброзичливість жителів Смарагдового острова робить його таким привабливим. Літня школа в Ірландії проходить в дивовижній столиці цієї країни, Дубліні. Тут ірландська історія і традиції, які нараховують багато століть, благополучно співіснують з сучасним музичним співтовариством, модними магазинами і затишними кафе. Де б ви не опинилися, вас буде оточувати CRAIC - так ірландці називають радісну атмосферу!

 

Вартість:

Термін:

Ціна:

Тривалість:

Входить:

Лютий, березень, квітень 2016

995 €

2 тижні

3-х разове харчування

2-місний кімната

Травень 2016

1450 €

 

Екскурсійна програма

Прокат велосипеда

Червень, липень, серпень  2016

1450 €

 

Катання на байдарках

Курси англійської 20 год/тиж

Проживання:

Ви маєте можливість проживати у сучасному, добре обладнаному будинку не далеко від Erne Language Academy або у номера при Erne Language Academy. Також є варіанти проживання у  приймаючих сім’ях, в 2-місних кімнатах, при цьому, отримуючи чудовий досвід ірландських традицій та занурюючись у англійське середовище.

2-місна кімната: ліжко, шафа, робочий стіл, телевізор, Wi-fi, душова кімната.

Харчування: сніданок включає фуршет, ланч та вечеря будуть різними за вибором. Також студенти матимуть можливість готувати самостійно на повністю обладнаній кухні (за потребою).