Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Польща


ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИСЯ В ЄВРОПІ?

 

В Польщі існує великий вибір Вищих навчальних закладів – більше 500. Ви можете, за бажанням, обрати як державні так і приватні ВНЗ та здобути ступінь бакалавра, магістра чи доктора наук. Якщо ви шукаєте якісну європейську освіту за доступною вартістю – тоді вам у Польщу!

  1. Європейський диплом. Він відрізняється від українського диплому тим, що визнається європейськими роботодавцями та полегшує пошук роботи або подальше навчання за кордоном.
  2. Технологія знань. Будь-який європейський викладач оцінить прагнення студента вийти за рамки навчального курсу: використання мультимедійних можливостей, ефектні презентації, креативне оформлення завдань. Будь в курсі всіх новинок та ефективно їх застосовуй в навчальному процесі.
  3. Володію languages свободно und bardzo dobrze. За кордоном володіти декількома мовами і вміти ними розмовляти – це модно та авторитетно, до того ж вигідно.
  4. Де ти провів юність? — В Європі… Юність – це чудові роки, які варто присвятити відкриттям та захопливим подорожам. Як приємно згадати прекрасні часи, проведені в Варшаві та Амстердамі, Кракові та Берліні, Познані та Празі, Парижі та Вроцлаві. 
  5. Значні перспективи. Дійсно, перспективи після закінчення європейського університету надзвичайно великі. Потрібно лише розуміти сучасні тренди та дивитись на декілька кроків вперед. Можливість пройти стажування в кращих компаніях Європи.
  6. Нові друзі. Європейські однолітки відкриті та дружелюбні, вони щиро радіють та вміють по-справжньому поважати. Вони цінують лише особисті здобутки людини, а не статус її батьків.
  7. Гроші! Якщо в Україні їх потрібно витрачати на диплом, то в Європі – на освіту. Окрім того, студенти мають право легально підпрацьовувати відразу за спеціальністю. (Детальна інформація про вартість навчання на сайті: http://eurostudent.org.ua/
  8. Програма обміну Erasmus дозволить вам пройти практику та навчатися за кордоном від 3 місяців до 1 року (Австрія, Бельгія, Кіпр, Німеччина, Греція, Фінляндія, Франція, Болгарії, Ірландія, Італія, Люксембург, Мальта, Іспанія, Швеція, Нідерланди, Португалія, Великобританія,  Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та інші країни)
  9. Система подвійного дипломування із ВНЗ Франції, Німеччини, Іспанії, Великобританії, після чого ви отримаєте 2 європейських диплома.

 

Вартість навчання:

 Від 750 € на рік

 У приватних ВНЗ

 Від 2000 € на рік (можливі скидки)

 У державних ВНЗ

 Безкоштовно

 Для власників карти поляка

 Безкоштовно

 На конкурсній основі

 

Вступити на навчання в Польщу дуже просто:

1) Зателефонуйте нам +38 096-566-11-66

2) Отримайте безкоштовну консультацію щодо ВНЗ в Польщі, умов вступу та проживання, вибору спеціальності та напряму навчання

3) Оберіть ВНЗ та спеціальність, яка вас цікавить

4) Зберіть пакет необхідних документів:

5) Отримайте підтвердження про зарахування -  і ви уже студент!