Мовні вихідні на Бакоті

Повне занурення в мовне серидовище та єднання з природою - ось що чекає на вас в серпні 2024.

3-4 серпня запрошуємо вас попрактикувати польську на Бакоті. На вас чекають ранкова йога, медитації та різні практики для пізнання себе глибше і це все полькою мовою 24 на 7. Сапи чи каное на чарівному Дністрі і дегустація вина та сиру на заході сонця, екскурсія по Бакоті і все це тільки польською мовою. 

9-11 або 10-11 серпня практикуватимемо англійську. В програмі на вихідних дуже багато цікавих активностей, де ви безперестанку говоритимете, говоритимете і говоритимете, якою мовою? все правильно, тільки англійською. Ви дізнаєтесь багато цікавого про англійську культуру, питимете справжній англійський чай з українським парним сільським молочком (за бажанням звісно) і просто круто проведете час, заведете нові знайомства і відшліфуєте свою англійську.

17-18 серпня запрошуємо на Бакоту тих, хто знає чи вивчає німецькую. Без медитації та йоги, але з іншою розважальною програмою, основною метою якої буде - ваша постійна комуніцація німецькою. Обовʼязкові складові програми: сапи чи каное по Дністрі, екскурсія до Монастиря і німецькі сердельки на вогні з українським глінтвейном де ми, а точніше ви, розповідатимете всякі цікавинки про ваше життя, ну звісно ж німецькою.

Кого ж ми запрошуємо?

  • 16+ (тобто програма розрахована на ДОРОСЛИХ),
  • і ви маєте бути не початківцем, хоча б рівень А2 маєте мати, адже наші вчителі спілкуватимуться з вами лише іноземною мовою, так само буде екскурсія, і все-все-все навколо вас.

Вартість всього цього 4870 грн / 2 дні.
У вартість входить: проживання, харчування, екскурсії, туристичні внески, SAPи чи каное на вибір, одним словом все, окрім трансферу :)

Для запису реєструйтесь на нашому сайті, якщо ви ще не є нашим учнем і обирайте ту мову на яку бажаєте потрапити. Якщо ж ви вже навчаєтесь у нас чи колись навчались, телефонуйте і ми вас запишемо.

До зустрічі на Бакоті :-)