Запрошуємо на безкоштовний літній інтенсивний курс з іспанської мови дітей УБД віком 16-18 років

Доходить до свого завершення безкоштовний курс для підлітків, дітей УБД, з іспанської мови і ми готові набрати нову групу на літо.

Так як влітку ми маємо лише 3 місяці для навчання, тому курс робимо інтенсивним, щоб навчити вас всього по максимуму :). Заняття відбуватимуться тричі на тиждень у нас в школі за адресою провулок Пекарський 6, місто Хмельницький.

Цього разу запрошуємо підлітків віком від 16 до 18 років. Якщо ваші батьки мають посвідчення учасника бойових дій, цей курс для вас буде безкоштовним. Якщо ж ні, ви можете доєднатись до занять на платній основі.

Вартість курсу 5832 грн. за 32 заняття по 80 хв (якщо в групі буде більше 8 учасників), або 36 занять по 50 хв (якщо в групі 5-7 учасників).

Попередній графік занять: пн, чт 18:00, Сб 15:00
Початок курсу 1 червня.

Готуйтесь до великого обсягу інформації та обємних домашніх завдань.

Всі слова на вивчення ми даємо в QUIZLETах (хто не знає це дуже зручний ресурс де можна вчити слова карточками, чуючи їх вимову та граючи різні ігри) і окрім того основні граматичні уроки є записані на youtube в нас на каналі. Тобто якщо раптом ви пропускаєте заняття чи бажаєте знову прослухати пояснення тої чи іншої теми, це легко можна зробити. 

Для запису реєструйтесь в нас на сайті та обирайте іспанську мову.