Запрошуємо до роботи викладача польської мови

Запрошуємо до роботи викладача польської мови, який знає мову на рівень С1 (ми самостійно тестуємо ваш рівень знань) для проведення занять індивідуально та в групах для підлітків та дорослих (якщо ви любите працювати з дітьми, можуть бути і дитячі групи) в нашій школі в Хмельницькому та онлайн.

Онлайн - це додаткова опція, в першу чергу шукаємо викладача для проведення занять в школі, тому, якщо ви не проживаєте в Хмельницькому і тільки шукаєте роботу на відстані, даруйте, ми шукаємо людину на місці.

Якщо ви також володієте іншими мовами і бажаєте їх викладати, це великий плюс :) Наприклад англійську мову чи українську мову для іноземців. Адже з польської мови на разі у нас немає великої кількості учнів, щоб дати вам повну загрузку.

Також, якощо ви берете переклади усні чи письмові це додатковий заробіток, в нас бувають запити на переклад.

Серед плюсів роботи у нас - в нас круто :)), в нас весело, ми проводимо для вчителів різні навчання, корпоративи, та літні вилазки на природу, даємо знижки на вивчення мов в нашій школі для вас та ваших неповнолітніх дітей, а також ви маєте знижку на каву 50% в OLA Healthy Cafe, яке знаходиться на першому поверсі школи.

Ви можете не мати досвіду викладання але ви маєте мати уявлення як проводити заняття, ми не вчимо вас викладати, ми шукаємо людину, яка хоча б в теорії розуміє як вести урок і сама складатиме плани занять.

Співбесіда має 2 етапи:

  • перевірка вашого рівня знань
  • проведення вами 1-3 пробних занять (ці заняття не оплачуються вам, оплачуються тому вчителю, який їх оглядає і дає фідбек).
     

Детальніше +38 (097) 884 83 63