Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Турне школами Хмельницького району


Сьогодні Мовна школа ОЛА відвідала учнів Олешинської ЗОШ, Іванковецького НВК, Черепівської ЗОШ. Розпочалося "турне" школами Хмельницького району.

Ціллю таких поїздок є проведення розмовних занять та знайомство учнів з носіями англійської мови, а саме з американцями.

Першою ми відвідали Олешинську ЗОШ, де нас привітно зустріла Тетяна, викладач англійської мови. Ми провели там три уроки. Попри наші побоювання зустрітись з сором'язливими учнями (що дуже характерно для України загалом), всі учні проявляли активність на заняттях і гарно виконували усі "activities".

Олешинська ЗОШ

Далі ми попрямували в Іванковецький НВК і були приємно вражені розміром школи і кількістю учнів :) Нас зустріли в найкращих традиціях України "з хлібом та сіллю". Найбільше нам запам'ятались учні початкової школи: ми грались в "Американського крокодила" повторюючи і вивчаючи назви тваринок :) І якщо ви думаєте, що вгадати було дуже просто, подивіться наше відео в Інстаграмі і відгадайте, кого ж показує та маленька красуня Іванковецький НВК

Завершили ми своє турне у віддаленій Черепівській ЗОШ. Найменша школа, та ми ніскілічки не жалкуємо, що заїхали до вас. На заняття з англійської мови виявили бажання попасти навіть учні, які вивчають німецьку! В супер комфортних маленьких групках нам вдалось провести справжні розмовні заняття. Ми сподіваємось, що знайомство з американцями мотивує дітей до сумлінного вивчення мови і наступного разу, коли ми завітаємо до вас, ви зможете нас потішити новими знаннями і ми зможемо обговорювати цікаві теми!

Щиро дякуємо методисту з англійської мови відділу освіти Хмельницької РДА Сокол Наталі Володимирівні, усім директорам, вчителям та іншим причетним до цеї справи людям, за організацію такого гарного заходу. І, звісно, учням за те, що прийшли та взяли участь. Вчіть мову, діти, поки вам дають ці знання безкоштовно, користуйтесь цим. В дорослому житті дуже важко наздоганяти втрачене за браком часу чи коштів!