Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Donald Trump - the Monster or the Savior of the West?


Підприємець, медіамагнат, телеведучий, продюсер, власник конкурсу "Міс Всесвіт", низки казино та однієї з найбільших будівельних компаній у США, а тепер ще й одна з найвпливовіших персон світу - 45-й Президент США Дональд Трамп вартий того, щоб стати предметом нашої уваги!

Батько - заможний американець німецького походження, мати - шотландка, двоє братів і двоє сестер - у такій сім'ї зростав Дональд Трамп.
В надії спрямувати енергію і самовпевненість 13-річного сина у позитивне русло, батьки віддають його на навчання у Нью-Йоркську військову академію. Після її закінчення виникло питання про вищу освіту.
Молодий хлопець мрів про роботу в кінематографі, але все-таки віддав перевагу економіці. Після отримання диплома бакалавра у 1968 році пішов працювати у компанію батька, де проявив свої підприємницькі та управлінські здібності у галузі нерухомості.

Юнацька мрія про кіно не залишала Дональда Трампа навіть тоді, коли він вже став успішним бізнесменом.
Знявся в епізодичних ролях у майже 20 фільмах і серіалах, зокрема: "Один вдома 2" (Home Alone 2: Lost in New-York), "Принц з Беверлі-Гіллз" (The Fresh Prince of Bel-Air), "Секс у великому місті" (Sex and the City), "Шалапути" (The Little Rascals), "Найтмен" (Night Man).


Запрошуємо на 5-денний мовний курс та тему: «Donald Trump - the Monster or the Savior of the West?»
Період: 22-26 травня 2017 р.
Мови: іспанська, англійська

Тривалість 1 заняття 80 хвилин

Вартість курсу 265 грн

Обов'язковий попередній запис за тел. (096) 970-78-76 або 70-78-76 
#ola_school #ola_english #ola_spanish #ola_trump