Мова сайту Ваше місто
Хмельницький: +38 (096) 970-78-76
Кам'янець - Подільський: +38 (067) 616-00-99

 

Експеремент: поєднання Спайдермена зі Смішариками


На початку червня представники мовної школи Ола (Бартошко Олександра, Уманець Катя та американець Ейбл) провели інтерактивні уроки англійської мови для учнів СЗОШ №15 в бібліотеці для дітей та юнацтва.

В уроках брали участь школярі різного віку: 5-6 класи (2 червня), 1-2 класи (8 червня), 3-4 класи (9 червня).  Для кожної вікової групи викладачі готували різну програму. Діти насправді можуть значно більше, ніж їм дозволяє розкритися шкільна програма. Тому викладачі заохочували їх до складних розмовних вправ (скласти і представити історію на задану тему). Спочатку реакція учнів  була на кшталт: "Ой, і це все АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ??" і вони сумнівалися в своїх силах, але потім все чудово виконували і впоралися на "ура"! Працювати з дітьми дуже захопливо! Вони відкриті і талановиті, вражають своїми ідеями.

Всі розмовні вправи обов'язково поєднувались з творчими завданнями. Діти колективно працювали над завданням, а потім презентували результат своєї командної роботи. Так, під час презентації командних робіт після ігор "Детективи" і "Кінорежисери" всі щиро сміялися - історії, які склали і розповіли команди, були справді креативними і часто непередбачуваними! Особливо довелося помізкувати у грі "Кінорежисери", де діти мали скласти сюжети двох фільмів або мультфільмів у одну історію. Це було непросто, але дітям вдалося поєднати Білосніжку і Мадагаскар, Шрека та Попелюшку, Мікі Мауса і Бетмена, Шерлока Холмса і Доктора Хауса, Смішариків і Спайдермена у нові захоплюючі історії. Таке не кожен дорослий зможе зробити! Та ще й англійською мовою :)